Uff, ostatnia część, jeśli chodzi o świąteczne wykrojniki z Aliexpress. Na ten rok chociaż 😉 Jednocześnie pokazuję Wam kartki, jakie ostatnio zrobiłam, więc te posty to trochę takie dwa w jednym. Nie ma co przedłużać, bo trzeba jeszcze posprzątać, spakować prezenty i inne tego typu. Zapraszam!

Do trzech razy sztuka, zatem przedstawiam Wam trzecią część poradnika, jakie wykrojniki z Aliexpress warto kupić na Boże Narodzenie. A przy okazji przykłady kartek, jakie można z nich wykonać, czyli takie małe DIY. I chyba nie będzie to wcale ostatni post z tej serii 😉 Zapraszam!

Mamy już prawie połowę grudnia, a tworzenie kartek świątecznych trwa w najlepsze. Niedawno ukazała się na blogu pierwsza część o tym, jakie zakupiłam wykrojniki na Aliexpress (można przeczytać tu), a teraz zapraszam na kolejną. Na pewno nie ostatnią! 

Witam serdecznie! Od dłuższego czasu jestem zawalona robotą – ale przyjemną, bo robię kartki świąteczne. Z tej okazji już w październiku zamówiłam sobie świąteczne wykrojniki na Aliexpress (bo jak wiadomo, można czasem długo czekać;)), by w tym roku zrobić kartki na wypasie. Niektóre już przyszły, na niektóre jeszcze czekam, część …