Kartki walentynkowe | DIY

Witam Was wszystkich w ten jak szczególny dzień! W ostatnim poście był portret, więc w tym będą ponownie kartki (resztę kartek możecie zobaczyć klikając w zakładkę po lewej stronie). Wystarczy spojrzeć na datę i już wiadomo, o jakie chodzi – o kartki walentynkowe. Muszę na początku nadmienić, że nie zrobiłam dwóch dlatego, bo mam kogoś drugiego na boku (pozdrawiam Męża!;)), tylko po zrobieniu jednej poczułam niedosyt. Gdybym pozwoliła się sobie rozpędzić, pewnie powstałoby ponad dziesięć. Tak wdzięczny jest ten temat!

Pierwsza kartka jest banalnie prosta: wykaligrafowałam na fakturowej, grubej kartce napis z florystycznymi akcentami (polecam Pinteresta, tam jest pełno pięknych kaligrafii!), wycięłam i przykleiłam na grubym, szarym papierze, który jak wiecie, uwielbiam. Prościej być nie mogło. Myślałam nad wstążkami, sznurkiem jutowym i tym podobnym, ale po zastanowieniu się, minimalizm jest siłą tej kartki.

Druga wymagała więcej pracy, ale to nie znaczy, że była trudna. Najbardziej kłopotliwym momentem może być narysowanie roweru, jednak mi poszło to nawet całkiem sprawnie. Szkic poprawiłam czarnym mazakiem i czarnym pisakiem (jeden z grubą końcówką, a drugi z cienką).

Z tego samego co wyżej wspominanego szarego papieru wycięłam serduszko i za pomocą sznurka i kleju Magik „przywiązałam” je do roweru. Całą resztę możecie sobie sami dopowiedzieć: wycięcie, przyklejenie na sztywny, ozdobny papier, stworzenie napisu.

Ani jedna, ani druga kartka nie zajmuje więcej niż 20 minut pracy i są w miarę łatwe wykonaniu. Polecam zrobić samemu;) Nawet po Walentynkach! Przecież miłość trzeba okazywać sobie cały rok.

A jak Wy spędziliście 14 lutego? Mam nadzieję, że bez względu na status związku, przyjemnie i w dobrej atmosferze.

Pozdrawiam Was gorąco!

PS. Zapraszam na mojego Instagrama😉 Mam go od niedawna i można na nim zobaczyć coś więcej, niż tylko moją kreatywną stronę;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *