Jakie świąteczne wykrojniki kupić na Aliexpress? – cz. 2.

Mamy już prawie połowę grudnia, a tworzenie kartek świątecznych trwa w najlepsze. Niedawno ukazała się na blogu pierwsza część o tym, jakie zakupiłam wykrojniki na Aliexpress (można przeczytać tu), a teraz zapraszam na kolejną. Na pewno nie ostatnią! 

Tak jak ostatnio, linki do aukcji w pogrubionych nagłówkach.

Wykrojniki domki

  1. Cały zestaw domków – bajery do nich (choinki, płotek, latarnia itp.)

Bardzo duży zestaw, dzięki czemu bardzo uniwersalny. Mamy aż 5 różnych domków, do wyboru, do koloru. W pakiecie są choinki, aż cztery, każda innego rodzaju. Dwie są osobno, a kolejne dwie na jednej połączonej blaszce (widoczna na zdjęciu powyżej).

kartki bożonarodzeniowe

Zamawiając te wykrojniki z Aliexpress najbardziej zależało mi na budynkach, a dopiero potem okazało się, jak bardzo przydadzą mi się same te choinki. Co prawda mam też inne (widzieliście je w poprzednim poście z tej serii), ale nie są tak proste i małe. A, jak się okazuje, czasami i takie są potrzebne, co można zobaczyć na kartkach poniżej.

kartki diy

Uroczymi dodatkami są gwiazdki, płotek, chmurki i była też latarnia, ale tak cieniutka, że już zdążyłam ją zgubić. Jeśli chodzi o to, jak się wycinają, to powiem, że to chyba zależy jak się komu trafi, sądząc po opiniach na Aliexpress. Mi tylko jeden domek paskudnie się wycina (okienka nie chcą wyjść), ale nie zależy mi, bo mam jeszcze cztery inne 😉 Ogólnie, bardzo polecam.

kartki świąteczne

2. Renifery/sarenki.

wykrojniki renifery

Marzyłam o tych wykrojnikach już w tamtym roku, ale nie złożyło się, by je zakupić. Jak tylko zobaczyłam je w swojej skrzynce pocztowej (czekałam ponad miesiąc!) od razu trzasnęłam tego samego dnia kartki, które widzicie na zdjęciu powyżej. Są przeurocze, nieprawdaż? 😉 Wycinają się świetnie, ale jest jedna wada. Wszystkie trzy reniferki są ze sobą połączone i to nie w taki sposób, jak niektóre wykrojniki z Aliexpress, że w zamyśle można je łatwo oderwać. Bywa to upierdliwe, bo brakuje mi np. tylko tego jednego, małego rogacza, a muszę wyciąć naraz wszystkie trzy. Niby dobrze, bo wykorzystam je na następną kartkę, ale wiecie o co chodzi. W każdym razie, tną się w miarę dobrze, trzeba przemielić je parę razy, lekko obracając.

wykrojniki z Aliexpress

To wszystkie wykrojniki na dziś. Wyjątkowo tylko dwa, bo ten pierwszy zestaw był naprawdę pokaźny i spokojnie starcza za dwa;) Jak podobają się Wam kartki? Często zamawiacie wykrojniki z Aliexpress?

Pozdrawiam

Monika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *