Jakie świąteczne wykrojniki kupić na Aliexpress? – cz. 3.

Do trzech razy sztuka, zatem przedstawiam Wam trzecią część poradnika, jakie wykrojniki z Aliexpress warto kupić na Boże Narodzenie. A przy okazji przykłady kartek, jakie można z nich wykonać, czyli takie małe DIY. I chyba nie będzie to wcale ostatni post z tej serii 😉 Zapraszam!

Poprzednie posty o wykrojnikach świątecznych z Aliexpress:

Tak jak zawsze, linki do aukcji są dostępne w pogrubionych nagłówkach.

wykrojniki z Aliexpress

  1. Wykrojnik świątecznych skarpet.

Przychodzą z Chin do nas dwa wykrojniki – lewa skarpeta i prawa. Obie wycinają się dobrze. Nie będę ukrywać, że z tych wszystkich wykrojników, które zamówiłam, te mnie nie zachwycają jak inne. Nie są wadliwe, wycinają się dobrze, przyszło do mnie dokładnie to co zamawiałam… Okazało się, że nie potrzebowałam ich tak, jak myślałam.

ykrojnik marry christmas

2. Napis „Merry Christmas”.

Bardzo chciałam mieć taki napis, bo ciągłe drukowanie na drukarce bywa nudne i nużące. I nie zawsze wygląda tak, jakbym chciała. Szkoda, że na Ali nie ma polskich napisów, bo nie każdemu kartki z angielskim „Wesołych Świąt!” będą odpowiadać (np. starszej osobie nie wyślę takich życzeń). Mam też napisy „Happy Birthday” i to dwa rodzaje, a także inne, ale ŻADNE nie wycinały się tak dobrze jak ten. Zazwyczaj te wszystkie zawijasy, małe kółeczka i delikatne linie źle się tną, a tu takie zaskoczenie. Raz wystarczyło w maszynie przejechać, gotowe.

3.  Śnieżynki.

Z dzisiejszego posta to moje ulubione wykrojniki. W zestawie dostajemy aż 4 śnieżynki, każda innego rozmiaru, a także kształtu. Dzięki temu możliwości do ich wykorzystania mamy od groma! Te przedstawione przeze mnie propozycje to tylko wierzchołek góry lodowej, bo już podczas pisania tego tekstu, mam zaplanowanych parę nowych kartek z ich udziałem. Tną się rewelacyjnie, oprócz tej największej. Szkoda, bo przy okazji jest najładniejsza. Aby ją wyciąć trzeba się trochę pogimnastykować. Ale nie jest to niemożliwe.

4. Gałęzie choinki.

Pewnie się zastanawiacie, czemu te trzy części tak dziwnie wyglądają, po co te trzy kropki i w ogóle? W głównym zamierzeniu twórcy tych wykrojników było to, by dołączając wykałaczkę, można było zrobić trójwymiarową choinkę. Nigdy z tej opcji nie korzystałam, bo mi zależało na tym, by móc podocinać różne długości gałązek według mojego widzimisię i korzystać z nich tak, jak tylko w duszy zapragnie. Są rewelacyjne i bardzo świąteczne. Praktycznie, gdybym tylko chciała, mogłabym je dorzucić do każdej kartki na siłę.

Dodatkowo, w pakiecie są trzy śnieżynki i gwiazdka, które rewelacyjnie uzupełniają poprzedni pakiet śnieżynek. Niezły deal.

To już wszystko na dziś. Wspomniałam wyjątkowo o 4 wykrojnikach, bo ostatnio były tylko dwa. Mam nadzieję, że post wydał się Wam przydatny. A jak same kartki? Podobały się?

Pozdrawiam

Monika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *