Jakie świąteczne wykrojniki kupić na Aliexpress? – cz. 4.

Uff, ostatnia część, jeśli chodzi o świąteczne wykrojniki z Aliexpress. Na ten rok chociaż 😉 Jednocześnie pokazuję Wam kartki, jakie ostatnio zrobiłam, więc te posty to trochę takie dwa w jednym. Nie ma co przedłużać, bo trzeba jeszcze posprzątać, spakować prezenty i inne tego typu. Zapraszam!

Poprzednie posty z tej serii:

Tak jak we wcześniejszych częściach, linki do aukcji są w pogrubionych nagłówkach. A tak przy okazji, bo chyba zapomniałam wcześniej napisać, wszystkie wykrojniki kupiłam sama 😉

wykrojniki z Aliexpress

  1. Nowoczesne gwiazdy – mazy. 

Bardzo chciałam mieć taki wykrojnik gwiazd, którym można by było zrobić coś nowocześniejszego niż tradycyjnego. Przychodzą trzy w zestawie – dwie duże gwiazdy (są mniej więcej tej samej wielkości) i jedna malutka, którą oczywiście już zgubiłam. Tną się bosko, bez problemu. Na kartce, której zdjęcie jest poniżej, użyłam tych dwóch gwiazdek + serce z innego zestawu o którym kiedyś napiszę, ale po prostu zauważyłam, że są „w stylu” bardzo podobne i fajnie by było je połączyć. Tym bardziej, że święta kojarzą mi się z miłością, więc serce pasuje tam w dziesiątkę.

Jeśli chcecie wiedzieć, jak zrobić taką szyszkę ze zdjęcia, zapraszam tu.

2. Śnieżna droga.

Naprawdę nie wiedziałam jak nazwać ten wykrojnik. On jednocześnie wycina (przy okazji mamy dodatkowe trzy śnieżynki do wykorzystania gdzie chcemy) a także wytłacza linie, tworząc podłużną, piękną ozdobę kartki. Do swojej dorzuciłam jeszcze śnieżynki z innego zestawu (można o nich poczytać tu) i gotowe. Wycina się bez zarzutu, a trochę się bałam, bo wykrojniki z Aliexpress które mają także jednocześnie wytłaczać zwykle zawodzą.

3. Gwiezdne koło.

Jedne z najpiękniejszych tegorocznych wykrojników. I niesamowicie przydatnych. Dlaczego? Bo dostajemy w pakiecie aż trzy dodatkowe, zwykłe kółka, które można wykorzystywać cały rok. Jeśli pamiętacie, w pierwszym poście z tej serii pokazywałam wykrojnik bombki, który także posiadał gratis koło. Zatem mam obecnie 4 koła, każdy innej wielkości. Zabawne, bo planowałam kupić w tym roku osobny zestaw takich kółek, a teraz nie muszę. Czysty zysk.

Ale wracając do wykrojnika. Wycina piękny, upstrzony gwiazdami okrąg. Mamy do wyboru wiele opcji. Albo „wtłaczamy” w kartkę same gwiazdy, jak zrobiłam to na widocznym zdjęciu, albo możemy wyciąć je osobno z kartki, stosując większe koło, a zachowując środek (kolejne zdjęcie z Bonim), a nawet możemy wykroić jeszcze środek tymi mniejszymi kółkami. Do wyboru, do koloru. Jedyną wadą jest to, że aby wykroić te gwiazdy, trzeba się trochę namęczyć – poobracać, parę razy „przemielić”. Ale efekt jest wart zachodu. Poza tym, mamy „przy okazji” wyciętych pełno małych gwiazdeczek, warto je zachować w jakimś woreczku, bo mogą się przydać 😉

To już wszystko na dziś. Jak Wam się podobała ta seria postów? I jak Wam idą przygotowania do świąt?

Pozdrawiam

Monika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *